Akce v říjnu

30.10.2012 18:37

V říjnu nám nevyšel čas na plaveckou oddílovku, trochu nás to mrzí, ale v listopadu to jistě doženeme. Věnovali jsme se hlavně přípravě na náš podzimní tábor, ale i uzlovali, hráli si a učili novým dovednostem.

Na sklonku měsíce jsme využili podzimních dnů školního volna a vyjeli na nám dobře známou chaloupku u Chocně, kterou nám půjčují kamarádi z T.O. Samotář.

Dan autem přivezl náš airsoftový arzenál z táborů, takže jsme jednu z místností vlastně přeměnili na zbrojírnu.

Celé podzimní prázdniny jsme si zde sami vařili na opravdových kachlových kamnech, ze kterých kuře chutná tak nějak jinak než doma nebo v jídelně, sami si topili a vůbec se uměli o sobe postarat stejně dobře jako bychom byli doma. Přes den, pokud to proměnlivé počasí dovolilo, jsme chodili do blízkého lesa hrát airsoftové hry, při kterých jsme se dostatečně vyřádili, po večerech jsme se navzájem bavili hraním Partičky či stolních her, přišel čas i provětrat několik blízkých kešek neboli geopokladů. Také jsme se učili výrobě papírových briket a příchodu sněhu někteří z nás využili ke koupání v závějích.

 

V neděli jsme nasekali dřevo do zásoby, uklidili, připomněli si výročí vzniku naší republiky a vydali se na vlak a sním k domovu. Unavení, ale docela spokojení.

 

Měsíční bodování za říjen vyhrál z dvaadvaceti bodovaných Fred před Hejkalem a Smíškem.