Červen 2013

25.06.2013 23:22

Červen pro nás znamená nejen vyvrcholení snahy ve škole o co nejlepší známky, ale také finišování přípravy na letní tábor. Proto vlastně všechno ostatní šlo tak trochu stranou, cílem našich víkendových výprav bylo naše tábořiště v Zadním Arnoštově u Jevíčka.

Jezdíme sem velmi rádi, bohužel je vždy co opravovat, neboť naše věci jsou zde častým cílem útoků zlých lidí, kteří si tak zřejmě léčí své komplexy. Kéž by se z toho jednou i vyléčili …

Podařilo se nám během června zde pokosit všechny husté porosty, vyčistit nepořádek, postavit nový most přes potůček, vyklidit a zútulnit kuchyni a hlavně vše po zimě řádně umýt. Moc zde musíme poděkovat našim dvěma maminkám, bez kterých bychom zde asi uklízeli ještě dnes.

A poděkovat musím i několika tatínkům i dědečkům za velkou pomoc při čištění našeho lesíka i tábořiště. Hlavně se vyřádili při stavbě nového přístřešku u kuchyně a před jídelnou, to oceníme hlavně při deštivých dnech, snad jich nebude tolik.

Výsledek našeho snažení můžete posoudit na přiložených fotografiích. Tábořiště prokouklo a už se na nás těší. Ti starší a aktivnější z nás odjížděli na tábor již v pátek 28. června. Přece jen nešlo udělat vše, stálého hlídače v Arnoštově nemáme. Ostatní přijížděli během víkendu, ti poslední až v pondělí. Ale všichni se těšíme, tyhle táborové dny si opravdu užijeme!