Výprava k Samotářům

20.03.2012 06:27

První pirátská plavba tohoto jaro začal už v přejaří. Krásné počasí a super parta, koneckonců i velmi dobře připravený program orámovaly náš pobyt v Loučkách u Svatého Jiří, takže museli být všichni spokojeni. Díky za prima výpravu!!

V pátek 16. března bylo opravdové jarní počasí a skautské šátky i s batohy byly k vidění na mohelnickém nádraží. Naším cílem byla chaloupka u Chocně, kam moc rádi jezdíme. Dan nám slíbil malou ochutnávku her, které chystá na letní tábor, tak jsme se na první pirátské půtky moc těšili. A nezklamali jsme se, byl to víkend plný her, napětí i zábavy. Nachla Fredova karate rozcvička, poradili jsme si i se společnou přípravou guláše, nezklamali jsme ani při přípravě dřeva na topení či k večernímu ohýnku na párky. Nechyběla noční výprava za poklady či uzlařská regata a asi nejvíce se líbilo zásobování obklíčené pirátské lodi. Nezapomenutelná asi bude i hra Na cisterny.

Sluníčko se předvádělo jako v parném létu, zahráli jsme si i řadu her na louce před chaloupkou, takže z víkendu jsme se v neděli vraceli plni skvělých pocitů a těšili se na další podobné výpravy.